MATSALSMÖBEL, 5 delar, "Calmare Nyckel", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

210110. MATSALSMÖBEL, 5 delar, "Calmare Nyckel", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Ek. Bord, 4 stolar. Stolarna brännmärkta. Bordets längd ca. 150, bredd 100, höjd 74 cm.
3 iläggsskivor a´ 55 cm.

Bruksslitage. Skiva med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 iläggsskivor a´ 55 cm.

Antal besök: 986