SLAGBORD, Maria Flap, Bruno Mathsson, formgiven 1936.

210102. SLAGBORD, Maria Flap, Bruno Mathsson, formgiven 1936.

Etikettmärkt, Längd 18,5 samt fyra slag à 66 (total bredd 240) cm, bredd 90, höjd 72 cm.

Slitage, repor, fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 352