JOHN CARLSON. olja på pannå, signerad.

21005. JOHN CARLSON. olja på pannå, signerad.

Enligt uppgift motiv av hus vid Bällstaån. 46 x 55 cm.

John Carlson (1896–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

John Carlson (1896–1979)

Antal besök: 1 541