SMIDESLJUSSTAKE, allmoge, 1700/18-tal.

210007. SMIDESLJUSSTAKE, allmoge, 1700/18-tal.

Justerbar i höjdled. Två ljusarmar. Höjd 60 cm, bredd 29 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 540