TE- och KAFFESERVISDELAR, ca 62 delar, porslin, Furstenberg.

20999. TE- och KAFFESERVISDELAR, ca 62 delar, porslin, Furstenberg.

Bestående av 6+10 kaffekoppar med fat, 7 tekoppar med fat, 17 större assietter, 16 mindre assietter, 1+1 gräddkannor, 2 avlånga skålfat, 1 rektangulär fat, sockerskål.

Slitage, hårsprickor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 518