Hänge/Brosch otydliga stämplar, Mexiko, ca 4,5 x 4,5 cm.
Kedja stämplad 835 svensk import, längd ca 59 cm.
Total vikt ca 35 gram.
Bruksslitage.
Total vikt ca 35 gram.
Bruksslitage.