MATSALSGRUPP, 8 delar, massiv al, Gotland.

209954. MATSALSGRUPP, 8 delar, massiv al, Gotland.

Bord med två iläggskivor, 4 stolar, medföljer gör en udda stol i Karl Johanstil (björk) från Wigells.

Smärre slitage, slagmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 088