SALT- samt PEPPARKAR, silver, J Tostrup Norge.

209945. SALT- samt PEPPARKAR, silver, J Tostrup Norge.

I form av fiskar, längd ca 5 cm, höjd ca 2,5 cm.
Total vikt ca 29 gram.

Bruksslitage, ärgad på insida, enstaka mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 29 gram.

Antal besök: 1 230