MARION BELIN. Pensionat, färglitografi, signerad.

209939. MARION BELIN. Pensionat, färglitografi, signerad.

Ramstorlek 45 x 39 cm, 137/360.

Marion Belin (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Marion Belin (1933–2022)

Antal besök: 1 467