YTTERFODER, 3 st, porslin, 1 st Gustavsberg, 1 st Göteborg, majolika.

209931. YTTERFODER, 3 st, porslin, 1 st Gustavsberg, 1 st Göteborg, majolika.

1 st höjd 20,5 cm, diameter 26 cm
1 st höjd 14,5 cm, diameter 16,5 cm
1 st höjd 19,5 cm, diameter 19 cm.

krackeleringar och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 717