SPEGEL OCH KONSOLLBORD, proveniens Börstorp slott, Karl Johan, 1800-talets mitt.

209879. SPEGEL OCH KONSOLLBORD, proveniens Börstorp slott, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Fanerat i mahogny. Spegel ca. 154x69 cm.

Slitage, mindre fanerskador. Sprickor. Bakstycke saknas. Glas bytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 977