VÄGGPLÅT, Barockstil, mässing, 2 ljusarmar, Gusum, tidigt 1900-tal.

209862. VÄGGPLÅT, Barockstil, mässing, 2 ljusarmar, Gusum, tidigt 1900-tal.

Metall med patina. Stämplad Gusum. Höjd 61 cm, bredd 34 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 346