PARTI MÖBLER, 5 delar, bland annat borstol, taburett och pall.

20986. PARTI MÖBLER, 5 delar, bland annat borstol, taburett och pall.

Bordstol, fällbar, 1900-tal.
Taburett, gustaviansk stil, höjd 44 cm.
Pall, svart stomme, rödmönstrad klädsel, längd ca 73 cm.
Handdukshylla.
Spegel på fot, höjd- och sänkbar.

Slitage. Enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordstol, fällbar, 1900-tal.
Handdukshylla.

Slitage. Enstaka skador.

Antal besök: 1 486