2 st stolar med fast stoppad sits Höjd 85,5 cm Bredd som mest 43 cm Sittdjup ca 38 cm 1 st bord med gallerverk Höjd 72 cm Diameter ca 75 cm.
Bruksskick, repor, avslag.