VERANDAMÖBLER, Carl Larsson-stil. 3 st. Bord, stolar. 1900-talet.

209826. VERANDAMÖBLER, Carl Larsson-stil. 3 st. Bord, stolar. 1900-talet.

2 st stolar med fast stoppad sits
Höjd 85,5 cm
Bredd som mest 43 cm
Sittdjup ca 38 cm
1 st bord med gallerverk
Höjd 72 cm
Diameter ca 75 cm.

Bruksskick, repor, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 85,5 cm
Bredd som mest 43 cm
Sittdjup ca 38 cm
1 st bord med gallerverk
Höjd 72 cm
Diameter ca 75 cm.

Bruksskick, repor, avslag.

Antal besök: 2 719