VAS, keramik, jugend, Karl Svensson, Höganäs.

209798. VAS, keramik, jugend, Karl Svensson, Höganäs.

Monogrammärkt KS samt Höganäs.
Dekor av växter, grön glasyr. Höjd ca 22 cm.

Slitage, krackelyrer, glasyrnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 264