SAMEKNIVAR, 2 st. Horn, läder, stål, oidentifierad konstnär.

209740. SAMEKNIVAR, 2 st. Horn, läder, stål, oidentifierad konstnär.

Ena signerad R.H
Längd exklusive fodral, 17-21 cm.

Bruksslitage, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ena signerad R.H

Bruksslitage, ytsmuts.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 658