HANS LARSSON. Färglitografi. Komposition. Signerad Hans Larsson. Daterad 1954. Numrerad 213/300.

209738. HANS LARSSON. Färglitografi. Komposition. Signerad Hans Larsson. Daterad 1954. Numrerad 213/300.

30x42 cm.

Hans Larsson (1910–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

30x42 cm.

Hans Larsson (1910–1973)

Antal besök: 1 251