Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
KNUT LJUNGBERG. Olja på duk. Landskap i skymning. Signerad Knut Ljungberg. Daterad -45.
209731. KNUT LJUNGBERG. Olja på duk. Landskap i skymning. Signerad Knut Ljungberg. Daterad -45.
27,5x33 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
27,5x33 cm.
Garpenhus Auktioner
1 670