SALVADOR DALI (1904-1989). Svanar som reflekterar elefanter igen.

209712. SALVADOR DALI (1904-1989). Svanar som reflekterar elefanter igen.

Färglitografi, numrerad med blyerts 1166/2000 och signerad nedre högra (fax), torrstämpel Atelier Jobin Paris 1984
50 x 65,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 65,5 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 4 892