LÅNGPIPA, silver samt rot, 1800-talets mitt.

20971. LÅNGPIPA, silver samt rot, 1800-talets mitt.

Längd 55 cm.

Bucklor samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 55 cm.

Bucklor samt skador.

Antal besök: 1 616