UNO VALLMAN. olja på duk, "Försommar på fjället", Signerad.

209696. UNO VALLMAN. olja på duk, "Försommar på fjället", Signerad.

Mått ca 60 x 50cm.

Några enstaka mindre fläckar.

Uno Vallman (1913–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 60 x 50cm.

Några enstaka mindre fläckar.

Uno Vallman (1913–2004)

Antal besök: 1 367