ARTHUR A. FRIEDENSON. "Springtime Runswickbay", olja på duk, signerad Arthur Friedenson.

209672. ARTHUR A. FRIEDENSON. "Springtime Runswickbay", olja på duk, signerad Arthur Friedenson.

76 x 126 cm.

Smärre färgbortfall samt krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

76 x 126 cm.

Antal besök: 881