3-sits soffa, teak, dansk design, 1960-tal.

2096662. 3-sits soffa, teak, dansk design, 1960-tal.

3-sits soffa i mitten av århundradet design. Massivt teak trä bas, fast klädsel med beige ull lock.
Mått: ca. H 79 cm x Sh 42 cm x B 225 cm x D 88 cm.

Tecken på användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tecken på användning.

Antal besök: 1 880