SKRIVBORD, proveniens Börstorp slott, nyrenässans, omkring 1900.

209662. SKRIVBORD, proveniens Börstorp slott, nyrenässans, omkring 1900.

Ek. Lådor och skåpsimitation på framsida. Ca. längd 135, bredd 80, höjd 70 cm.

Slitage, sprickor, fläckar. Ett draghandtag saknas. Lådor och skåp på framsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 943