KANDELABER, Skultuna, no 44, LJUSSTAKAR, 1 par, "Pedel", Pierre Forsell, mässing, 1900-tal.

209653. KANDELABER, Skultuna, no 44, LJUSSTAKAR, 1 par, "Pedel", Pierre Forsell, mässing, 1900-tal.

Kandelaberns höjd ca 47 cm, Ljusstakarnas höjd ca 48 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 931