LJUSSTAKAR, 11 st. malm, mässing, 1800/1900-tal.

209600. LJUSSTAKAR, 11 st. malm, mässing, 1800/1900-tal.

2 st. Westerås metallfabriks aktiebolag nr 26
2 st. n19
1 st. n40
1 st. Metallslöjden Gusum, 1978 BPA
2 st. Skultuna nr 68/B
2 st. Engelska omkring sekelskiftet 1900

Höjd 11 - 20 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st. n19
1 st. n40
2 st. Skultuna nr 68/B

Höjd 11 - 20 cm.

Slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 453