PILSNERFLASKOR mm, 1800-1900-tal.

209592. PILSNERFLASKOR mm, 1800-1900-tal.

I träback. Bland annat AB Norrköpings förenade bryggeri, Apollinaris apotek Svanen Norrköping, Bryggeribolaget Norrköping.

Slitage, skador på etiketter, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 597