JOHN JON-AND (1889-1941). Stadsvy Monreale 1922. Pastell.

209494. JOHN JON-AND (1889-1941). Stadsvy Monreale 1922. Pastell.

Stämpelsignerad Jon-And och daterad 9/1-22. 34 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 326