TELEFONER, 4 st, LM Ericsson, 1930-tal.

209395. TELEFONER, 4 st, LM Ericsson, 1930-tal.

Bakelit. 3 bordstelefoner samt 1 väggtelefon. Höjd mellan 13-22 cm.

Åldersslitage. Ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 877