DAMARMBANDSUR, guld på stål, Rolex Oyster Perpetual Date.

209335. DAMARMBANDSUR, guld på stål, Rolex Oyster Perpetual Date.

Diameter ca. 2,5 cm.

Renoverad. Bruksslitage, repor på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 2,5 cm.

Antal besök: 1 142