Fåtölj modelnr 3246, Börge Mogensen för Fredericia Möbelfabrik.

209296. Fåtölj modelnr 3246, Börge Mogensen för Fredericia Möbelfabrik.

Ben i mahogny med klädsel i brunt läder. Etikettmärkt.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 959