HARALD SALLBERG. Landskap med väg, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

209210. HARALD SALLBERG. Landskap med väg, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

20,5 x 29,5 cm.

pannå med spricka.

Harald Sallberg (1895–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

20,5 x 29,5 cm.

pannå med spricka.

Harald Sallberg (1895–1963)

Antal besök: 707