KLÄNNING, stickad, Yves saint Laurent, 1980-tal.

209203. KLÄNNING, stickad, Yves saint Laurent, 1980-tal.

Storlek,ca 40
Längd 115 cm
Med 80- talets axelvaddar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek,ca 40
Längd 115 cm
Med 80- talets axelvaddar.

Bruksslitage.

Antal besök: 836