SOFFA, omkring 1800-talets mitt.

209086. SOFFA, omkring 1800-talets mitt.

Längd ca. 206 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 206 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 692