BOKMÄRKEN, 1940/50/60-talet.

BOKMÄRKEN, 1940/50/60-talet.
2090857. BOKMÄRKEN, 1940/50/60-talet.

2 Äldre Häften, Boken om bokmärken "Lyckliga stunder".
"Dragspelsmapp" med blandade bokmärken, "Djur,flyg,bilar,blommorbaby,cirkus,walt disney.
29 st lösa mappar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 st lösa mappar.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 478