FOTORAMAR, 21 st. Metall och tenn.

209080. FOTORAMAR, 21 st. Metall och tenn.

Olika storlekar, 3 stycken kvadratiska, 18 stycken rektangulära.

Bruksslitage, en förgylld ram i plast.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 768