FIGURINER, 7 st, bland annat Lomonosov, Rörstrand och Beswick.

209066. FIGURINER, 7 st, bland annat Lomonosov, Rörstrand och Beswick.

Lomonosov: Pingvin, 2 rävar samt kamel.
Beswick: Häst.
Rörstrand: Iller/mink
Omärkt: Rådjur.
Höjd ca 5 - 26,5 cm.

Smärre slitage. Lagning av öra på häst. Nagg. Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Beswick: Häst.
Rörstrand: Iller/mink
Omärkt: Rådjur.
Höjd ca 5 - 26,5 cm.

Antal besök: 2 286