HERRARMBANDSUR, stål, Lagonda Sportmaster, 1960/70-tal.

209039. HERRARMBANDSUR, stål, Lagonda Sportmaster, 1960/70-tal.

Diameter ca. 3,5 cm.

Repor. Armband dekekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 3,5 cm.

Repor. Armband dekekt.

Antal besök: 1 417