KÄPPAR, 3 st. med silverkrycka, samt silvergrepp, 1900-tal.

209034. KÄPPAR, 3 st. med silverkrycka, samt silvergrepp, 1900-tal.

Käpparnas längd 84-91 cm
Käpp, GAB, 1937
Käpp, Petterssons guldsmedsaffär, Skövde 1942
Käpp, Sv Käoo- & paraplyfabriken Olof Al, 1925.

Två käppar med gravyr, bucklor, svärtat silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Käpparnas längd 84-91 cm
Käpp, GAB, 1937

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 348