TEKANNA med RESCHAUD, nysilver, 1900-talets första hälft.

209031. TEKANNA med RESCHAUD, nysilver, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 713