FÅTÖLJ, Nordiska kompaniet, Stockholm, 1900-talets sista hälft.

208997. FÅTÖLJ, Nordiska kompaniet, Stockholm, 1900-talets sista hälft.

Gult tyg
Sitthöjd 45, rygghöjd 106 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gult tyg
Sitthöjd 45, rygghöjd 106 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 429