BURK med lock, FAT 2 st, cloisonné, Kina, 1900-tal.

20898. BURK med lock, FAT 2 st, cloisonné, Kina, 1900-tal.

Burkens höjd 8 cm, fatets diameter 9,5, fatets längd 10,5 cm.

Slitage, emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, emaljskador.

Antal besök: 959