OIDIENTIFIERAD ITALIENSK KONSTNÄR. olja på dubblerad duk, 1600/1700-tal.

208970. OIDIENTIFIERAD ITALIENSK KONSTNÄR. olja på dubblerad duk, 1600/1700-tal.

72 x 75 cm.

Visst färgbortfall, åldersrelaterat slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 75 cm.

Antal besök: 2 896