BESTICK, 18 delar, "Aztec", design Don Wallance, 1900-talets andra hälft.

208945. BESTICK, 18 delar, "Aztec", design Don Wallance, 1900-talets andra hälft.

Originalkartonger. 6 bordsgafflar, 6 bordsknivar, 6 dessertgafflar.

Bruksslitage. Skador på kartonger.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 080