VASER, 5 st, keramik, Danmark.

208873. VASER, 5 st, keramik, Danmark.

"Marselis", Nils Thorsson, Aluminia.
Humlebaek med flera.
Höjd ca. 7-16 cm.

Bruksslitage. Grön vas med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Humlebaek med flera.
Höjd ca. 7-16 cm.

Antal besök: 1 071