Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
WILLARD LIND. Figurkomposition, olja på duk, signerad.
208870. WILLARD LIND. Figurkomposition, olja på duk, signerad.
125 x 60 cm.
Något färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
125 x 60 cm.
Något färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
1 526