Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOL, gustaviansk stil samt STOLAR 2 st, nyrokoko, 18/1900-tal.
20885. KARMSTOL, gustaviansk stil samt STOLAR 2 st, nyrokoko, 18/1900-tal.
Karmstol med rotting rygg.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Karmstol med rotting rygg.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 975