DIVERSE, 1900-tal.

DIVERSE, 1900-tal.
208786. DIVERSE, 1900-tal.

Kakburk, plåt.
Servisdelar, ornamin, Balo 6050, julgranskulor mm.

Bruksslitage, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
208786. DIVERSE, 1900-tal.

Kakburk, plåt.

Bruksslitage, missfärgningar.

Antal besök: 807