KLOCKA, plast, Westerstrand, quartz, 1900-talets andra hälft.

2087556. KLOCKA, plast, Westerstrand, quartz, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca 41,5 cm.

Bruksslitage, skav/repor i plast, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 41,5 cm.

Antal besök: 2 768