Såssked längd 17 cm.
Skedar 12 st. Längd 18 cm
Skedar 12 st. Längd 19,5 cm.
Gafflar 12 st. Längd 19 cm.
Gafflar 12 st. Längd 18 cm.
Knivar 12 st. Längd 23,5 cm.
Knivar 12 st. Längd 20,5 cm.
Tårtgafflar 12 st. 14 cm.
Dessertgafflar. 6 st. Längd 14 cm.
Smörkniv 2 st. Längd 15,5 cm.
Sillgaffel. Längd 13,5 cm.
Plockgaffel 6 st. Längd 11,5 cm.
Märkta GAB EXP. NS ALP.
Bruksskick.
Repor.
Såssked längd 17 cm.
Skedar 12 st. Längd 18 cm
Skedar 12 st. Längd 19,5 cm.
Gafflar 12 st. Längd 19 cm.
Gafflar 12 st. Längd 18 cm.
Knivar 12 st. Längd 23,5 cm.
Knivar 12 st. Längd 20,5 cm.
Tårtgafflar 12 st. 14 cm.
Smörkniv 2 st. Längd 15,5 cm.
Sillgaffel. Längd 13,5 cm.
Märkta GAB EXP. NS ALP.
Bruksskick.
Repor.